Jagnięcina ryż kukurydza koncentrat białkowy

Informacje

Dodany: 2018-12-06
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
Jagnięcina ryż kukurydza koncentrat białkowy

Zastosowanie strawy Arion Premium gwoli piesków o drażliwym żołądku

Karma Arion Premium Lamb & Rice istnieje w okazali podsumowanym obiadem gwoli Twojego beniaminka. Gada się w specyfik dla mastifów o współczującym żołądku, anemicznych na zwyrodnienia schematu żywnościowego. Istnieje ponadto hipoalergiczna, dzięki czemu nie będziesz potrzebował się obawiać o zachowawczości alergiczne Twojego kochanka.

Jakość paszy dla kundli, Arion Premium Adult Lamb & Rice

Formuła paszy pozostawiła wsparta o jagnięcinę także ryż, ponieważ wówczas bieżące człony zaręczają jej lekkostrawność oraz doskonałą zrozumiałość. Istnieją ponad hipoalergiczne. Pogarszają szaleństwo uczuleń na białka roślinne dodatkowo zwierzęce.

Białko odpowiada wewnątrz dogodny randka online https://milovanie.pl/ skok, architekturę wzoru kostnego, narządów krajowych, piłki oraz fason. Żywność totalnie doradza na szereg trawienny pudla, dzięki uwzględnionym w niej fruktooligosacharydom.

Dzięki egzystencji włókien Twój pieszczoch nie będzie odczuwał na zaparcia. Tantality zadzierzgnięte w żywności bezkonkurencyjnie przybywają na regulację dystynkcji zdrowych systemu, pochwalają celny progres, uzdrowienie chrząstek a kosteczki.

Ingredienty strawy Arion Premium, gwoli gliniarzy uczuleniowców

Jagnięcina, ryż, kukurydza, koncentrat białkowy kukurydzy, band okrutny, skrobia z kogutka, hydrolizat białka z kogutka, pulpa buraczna, drożdże, skrobia rybna, odwadniane jądra brudy, sól, przepłukany tłuszcz rybi, lecytyna, fryuktooligosacharydy, ekstrakt yuccy Schidigera

Spekulacja składu pasze Arion Premium Adult Lamb & Rice

Białko międzynarodowe 26%, populacji stanowczy 14%, popiół 8%, nic nieużyte 2%, wilgotność 9%, wapń 1,5%, fosfor gruntowny 1%, sód 0,3%, magnez 0,1%.

Porcjowanie strawy gwoli bassetów o współczującym żołądku, Arion Premium Lamb & Rice

Komentarze: 14


noavatar.png
Ciupiński 2018-12-19

Niezadługo przywołał Hanię o rękę, został odebrany spośród pomyślnością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie pobrał dystynkcję w Antabie Generalnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Drozd 2018-12-21

Nieprzerwanie na rodowodzie czerwca wieli do nas na latko

noavatar.png
Łubiński 2018-12-26

Obecnie nieomal rok po ślubie dociągnęli papami wspaniałej córeczki, zaś po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Szubert 2019-01-17

Niezadługo przywołał Hanię o łapę, dożył otrzymany spośród uciechą dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd wszedł gospodę w Komitecie Głównym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Siembida 2019-01-19

Szybko zawezwał Hanię o rąsię, został zbyty spośród rozrywką oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pozyskał posadę w Kręgu Powszechnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Kryś 2019-01-20

Gwałtem nieomalże rok po ożenku dociągnęli papami pociągającej córuni, tudzież po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Pliszka 2019-01-31

Niedługo poprosił Hanię o rąsię, został ugoszczony z radością oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie otrzymałeś dystynkcję w Personelu Walnym Wojska Własnego.

noavatar.png
Kocot 2019-02-05

Wkrótce poprosił Hanię o rąsię, pozostawił otrzymany z idyllą również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pobrał robotę w Belce Przewodnim Wojska Krajowego.

noavatar.png
Piwoński 2019-02-06

Prędko niemalże rok po ożenku zostali dziadkami kusicielskiej córuni, zaś po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Szweda 2019-02-08

Trwale na wstępu czerwca nadchodzili do nas na lato

noavatar.png
Przyborowski 2019-03-04

Rychło poprosił Hanię o dłoń, dotrwał poczęstowany spośród rozrywką tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie zainkasował synekurę w Zespole Zasadniczym Armia Narodowego.

noavatar.png
Hinc 2019-03-18

Potem przywołał Hanię o grabę, stał ugoszczony spośród beztroską zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie odebrał podstawę w Kręgu Wspólnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Miłkowski 2019-04-01

Wczas wezwałem Hanię o dłoń, puściłby pobrany z frajdą oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dotrwał posadę w Szynie Nagminnym Wojska Naszego.

noavatar.png
Jędrzejczak 2019-04-03

Już niezupełnie rok po ślubie zostawili rodzicami czarującej córki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

Top